Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Teknokent'de 2018 yılında mobil uygulama olarak hizmet vermeyi planladığımız işimizin araştırma ve geliştirme faaliyetlerine başladık.Ciddi bir ekip çalışması sonrasında uygulamamızı yayın hayatına geçirebilecek duruma getirip 2019 yılında başlangıç kararı aldık.2019 yılı başında start aldığımız 24 SAAT YEMEK mobil uygulaması ile Sivas merkezde 100'den fazla restoranı sistemimize dahil ederek yayın hayatına başladık.Hedefimizde kademeli olarak bir büyüme planı olduğu için kısa sürede diğer illerde de faaliyet göstermek adına alt yapı çalışmalarımızı başlattık.

       Kullanıcılarımızın farklı taleplerine karşılık verebilmek adına, özellikle organik ,yöresel , vegan ve glutensiz ürünlere kolay ulaşabilmeleri için uygulamamıza ORGANİK MARKET ,YÖRESEL MARKET ,VEGAN VE GLUTENSİZ ÜRÜNLER platformunu ekleyerek önemli bir alanda hizmet verme kararı aldık. Buradaki amacımız tüm Türkiye'ye hizmet veren özellikle organik ,vegan ve glutensiz ürün üretim lisansı ve satış iznine sahip markaların tek bir platformda bulunmalarını sağlamaktı. Bunu yaparak müşterilerimizin talep edebilecekleri tüm organik, yöresel ve vegan-glutensiz ürünlere daha kolay ulaşabilmelerini ,hızlı  ve güvenilir bir ortamda alışveriş yapmalarına olanak sağlayarak bu alanda da farklılığımızı ve hizmet kalitemizi ortaya koyarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefledik.

       İşin odağına her zaman insanı koyan firmamız ,maksimum müşteri memnuniyeti adına kolay kullanımı,hızı,güvenilirliği,kişisel verilerin korunmasındaki hassasiyeti,yenilikçi ve tasarım farklılığı ile yakın zamanda bir TÜRKİYE markası olma hedefi ile yola çıkmıştır.

      İnsana Saygı,Dürüstlük,Mükemmelliyetçilik ve Büyük düşünen,kararlı,cesaretli güçlü yapısını DEĞER olarak benimsemiş firmamız,en iyi ve en yenilikçi hizmet vermeyi bir görev sorumluluğu ile çalışmalarını başlatmıştır.

     

      VİZYONUMUZ

   Türkiye'de ''yemek''denilince ilk akla gelen marka olmak.


      MİSYONUMUZ

  Türkiye'deki tüm web ve mobil uygulama kullanıcılarına ve ilgili tüm restoran/cafe/yiyecek tedarikçilerine web yada mobil uygulamadan sipariş verebilme ve alabilme olanağı sağlamak.